Csengelei
Alapfokú
Művészeti
Iskola
2019. március 26. Emánuel
Csengelei Alapfokú Művészeti Iskola
GALÉRIÁK
Félévi bemutató

Félévi bemutató

Újévi koncert

Újévi koncert

Advent -második gyertya 2018

Advent -második gyertya 2018

http://mafusz.hu/Oktatási Hivatalhttp://www.csengeleiinformaciok.hu/https://www.drama.hu/http://tancpedagogusok.hu/http://www.wasbeeasteurope.hu/https://mtasz.hu/
Versenyek

2016/2017-es tanév

Zene:

Országos Zenekari Verseny 3. hely

Színjáték:

Weöres Sándor Színjátszó Találkozó - bronz minősítés

Tánc:

Domaszék Open - 2 kiemelt arany minősítés

Országos Zuglói Táncfesztivál -I. II. és III. helyezés (arany, ezüst és bronz érem)

 

 

 

2013/2014-es tanév

XVI. Deszki Maros Menti Fesztivál

Tánc:

Napfény csoport III. hely

Színjáték:

Főnix csoport I. hely

Napsugár csoport III. hely

 

XXII. Weöres Sándor Országos Színjátszó Találkozó

Napsugár csoport Arany minősítés

Főnix csoport Ezüst minősítés

 

Megyei Rézfúvós Verseny - Mórahalom

- Pigniczki Attila I. hely felkészítő tanár: Gömöri Balázs

- Katona Johanna kiemelt dícséret felkészítő tanár: Czirok Zoltán

- Széplaki Liza III. hely felkészítő tanár: Kalmár Gergely

- Széplaki Vivien II. hely felkészítő tanár: Kalmár Gergely

- Zsolnai Balázs III. hely felkészítő tanár: Kalmár Gergely

 

 

2012/2013-as tanév

 

XI. Zeneiskolai Kürtverseny Kisújszállás

Farkas Ákos Kiemelt I. díj

Felkészítő tanár: Czirok Zoltán

 

XXI. Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszók Megyei Találkozója

Napsugár csoport Ezüst minősítés

Főnix csoport Arany minősítés

Felkészítő tanár: Lantosné Horváth Irén

 

Deszki Maros Menti Fesztivál

Zene:

Farkas Ákos vadászkürt I. hely

Zsolnai Balázs trombita Különdíj

Tánc:

Napfény csoport III. hely

Színjáték:

Napsugár csoport III. hely

Főnix csoport I. hely

 

Kistelepülések Rézfúvós Versenye - Csengele

Katona Johanna trombita III. hely

Pigniczki Attila trombita III. hely

Széplaki Vivien vadászkürt I. hely

Farkas Ákos vadászkürt II. hely

 

2009/2010-es tanév

 

 

I. NAPFÉNY MINŐSÍTŐ ÉS KOREOGRÁFUS VERSENY

Csillagfény csoport NÍVÓ III. díj

Szivárvány csoport NÍVÓ III díj

Holdfény csoport Ezüst minősítés

Felkészítő tanár: Czirokné Krizsán Zsuzsanna

 

XVIII.WEÖRES SÁNDOR ORSZÁGOS GYERMEKSZÍNJÁTSZÓK MEGYEI TALÁLKOZÓJA

Főnix csoport Ezüst minősítés

Napsugár csoport Ezüst minősítés

Felkészítő tanár: Lantosné Horváth Irén

 

DESZKI MAROS MENTI FESZTIVÁL - TÁNC

Holdfény csoport ( Csíkos Patrik - Hegedűs Nóra, Vidács Máté - Hajagos Henrietta, Kulcsár Zoltán - Tóth Bettina, Losonczi Ádám - Lantos Viktória ) II. helyezés Felkészítő tanár: Czirokné Krizsán Zsuzsanna

 

DESZKI MAROS MENTI FESZTIVÁL - KAMARAZENE

Pigniczki Dóra - Holo Patrik III. helyezés Felkészítő tanár: Czirok Zoltán

 

 

X. ORSZÁGOS KÜRTVERSENY - KISÚJSZÁLLÁS

Farkas Ákos különdíj Felkészítő tanár: Czirok Zoltán

 

 

FIATAL MŰVÉSZETI ISKOLÁK ZENEI VERSENYE-SZEGED

Holo Patrik Nívó díj Felkészítő tanár: Czirok Zoltán

Farkas Ákos Kiemelt Nívó díj Felkészítő tanár: Czirok Zoltán

 

 

X. ORSZÁGOS KÜRTVERSENY TERÜLETI VÁLOGATÓ-SZEGED

Farkas Ákos, Felkészítő tanár: Czirok Zoltán

Nagy D. Bence Felkészítő tanár: Gömöri Balázs

bejutott az országos döntőbe.

 

 

MEGYEI RÉZFÚVÓS VERSENY MÓRAHALMON

I.kcs. vadászkürt : I. helyezés és különdíj :Farkas Ákos Felkészítő tanár: Czirok Zoltán


I.kcs. vadászkürt: III. helyezés :Széplaki Szintia
Felkészítő tanár: Vörös József


II.kcs. trombita: I. helyezés: Holo Patrik
Felkészítő tanár: Czirok Zoltán


III.kcs. vadászkürt: III. helyezés: Nagy D. Bence
Felkészítő tanár: Gömöri Balázs


III.kcs. trombita: III. helyezés: Tóth Andrea és Ritka Noémi Felkészítő tanár: Gömöri Balázs